שירותי מחשוב ענן ומיקור חוץ – כשהעסק נוסק מעלה

עולם העסקים, כך נדמה, עובר דרך עין הסערה בעשורים האחרונים. הטייפון שהגיע מארה"ב ומתפשט בעולם כולו, מתבסס על טכנולוגיות מפותחות המקלות על ניהול העסק. בתחילה השתמשו בו רק חברות גדולות ובינלאומיות, ואילו כיום, תודות לטרנס פורמה המקיפה- יכולים גם עסקים קטנים לחסוך אלפי ועשרות אלפי שקלים.

ניהול עסקים קטנים בקלות, יעילות ורווחיות ניכרת

ניהול עסקים קטנים מעולם לא היה קל, זמין ורווחי יותר מהיום, באמצעות תוכנה לניהול עסק המאפשרת זרימה חופשית של מידע נדרש, ביצוע פעולות בקליק וחסכון עצום בהוצאות על כוח אדם, אנשי מקצוע, זמן וטרחה מרובים. באמצעות טכנולוגיות מתקדמות של מחשוב ענן יכול מנהל העסקים להשתמש במערכות מחשב באמצעות הרשת המקוונת, ולחסוך סכומי כסף לא מבוטלים.

טכנולוגיית מחשוב ענן מבוססת על אספקת נתונים מרחוק, כך שכל המידע הנדרש, בו נעשה שימוש יומיומי, מקבל תמיכה מרוחקת. הוצאות על רכישת רישיונות, ציוד ואחזקה, תוכנות תשתית ותפעול כמו גם טכנאי שירות ואנשי מקצוע מהתחום, נחסכות באחת. מאידך, התפעול האדמיניסטרטיבי החשוב כל כך בניהול עסקים קטנים הופך נגיש, זמין ונח לשימוש. ואם לא די בכך, מערכת תמיכה מקיפה מועמדת לרשות המנהלים לכל צורך שהוא.

מיקור חוץ-  שירותים מקיפים לחברה

על ידי מיקור חוץ של משאבי המחשוב השונים החברה מקבלת הגנה מלאה ויומיומית על המידע, הנשמר ומגובה מדי יום מחדש. המעטפת העסקית של טכנולוגיות מחשוב ענן ושירותי מיקור חוץ מעניקה מימד חדש לניהול עסקים קטנים בישראל. לא עוד תיזוזים מייגעים בין הלקוחות לספקים, לא עוד פעולות אדמיניסטרציה מתישות, אלא גוף עיקרי המרכז את כל המיומנויות המתבקשות באחת, ומעניק תמיכה מלאה סביב השעון.

סוף לניירת ולבירוקרטיה

באמצעות התמיכה שמעניקים שירותי מיקור חוץ לעסקים באמצעות תוכנה לניהול עסק המקיפה את כ ל צרכי החברה השטופים, יכול מנהל העסק להתפנות למטלות החשובות באמת: פיתוח השירות הקיים והרחבת נתח השוק ופעילויות החברה.

כך, זוכים עסקים קטנים בישראל להתנער מהעול המתיש של ניירת אינסופית, אדמיניסטרציה מתישה וסבוכה והתעסקות שוטפת בבירוקרטיה המכבידה על הזרימה, היעילות ואפקטיביות של הפעילות העסקית.

שירותי מיקור חוץ מעניקים לעסקים בישראל מערך ייעוץ והכוונה, תוך הערכת צרכי העסק על אפיוניו הייחודיים והתאמת הצרכים הספציפיים שלו.

כוח אדם שאינו מייעל את הפעילות העסקית, תוכנות אותן ניתן לרכוש בחינם, שירותים המוצעים לארגון ללא עלות נוספת ותמיכה אונליין לכל עובדי החברה, הינם לב הפיתרון לתפעול מקצועי ויעיל, המבטיח לחברה צמיחה מהירה ורווחית תוך זמן שהוגדר מראש ומעמיד את החברה על דרך המלך להצלחה העסקית בתחום הרלוונטי.