לנהל עסקים קטנים בישראל – רפורמה חסרת תקדים

טכנולוגיות חדשות מאפשרות למנהלי עסקים קטנים לפרוץ דרך ולהתפתח בשוק, תודות לשירותים של מחשוב ענן ומיקור חוץ ההופכים את הניהול עצמו לממוקד, יעיל, פרודוקטיבי ומקצועי הרבה יותר.

אם עד כה ניהול עסקים קטנים בישראל נחשב לכאב ראש ומעמסה עצומה, בשל בירוקרטיה כבדה והליכים מסובכים, פעולות אדמיניסטרציה שונות ורבות, פגישות אינספור, ריצות וטרדות חדשות מדי בוקר, ניהול משא ומתן עם לקוחות מחד ועם ספקים מאידך ואין ספור מטלות נוספות לביצוע, הרי שכיום נדמה כי העסקים הקטנים עומדים מול זריחת עולם חדש.

שירותים מקיפים – מחשוב ענן ומיקור חוץ

העשורים האחרונים מגלים כי עידן חדש עומד בפני העסקים הקטנים המגיעים לשיאים חדשים של יכולת ניהול מקסימאלית. בתחילה אומנם זכו רק החברות הגדולות ליהנות משירותי מיקור חוץ ומחשוב ענן אולם עם ההתוודעות לביקוש הגבוה לשירותים אלו – הותאמו האחרונים לצרכיהם של הענפים השונים במשק. השירותים החדשים של מיקור חוץ מאפשרים למנהלים להתעסק במטלות החשובות באמת- ניהול העסק עצמו ופיתוח עתידי שלו.

חסכון עצום בהוצאות

שירותים של חברות כוח אדם, שכירת שירותיו של טכנאי מחשבים קבוע, מזכירות לביצוע פעולות אדמיניסטרציה שונות, הוצאות על רכישת רישיונות תוכנה לניהול עסק ותשלומים על אחזקת התוכנה במהלך השנה כמו גם רכישת ציוד לתפעול השוטף ועוד, הן רק קצה הקרחון של ההוצאות הרבות הנחסכות תודות לשירותי מיקור חוץ המוצעות כחלק מהרפורמה.

רווחיות עסקית בעלייה מתמדת

תודות לשירותי מחשוב ענן המוצעים לעסקים הקטנים מתאפשרת צמיחה מתמדת של החברה ביעילות ובמקצועיות והגדלת הרווחים תוך זמן לא ארוך.

למעשה, באמצעות גיבוי של כל המידע על גבי שרת מרוחק מקבלים העובדים גישה נוחה לשימוש שוטף במסמכים השונים. הצורך באחסון היקר של המידע, הכובד הרב שלו על המערכות השונות והקושי בתפעולו נחסכים תודות למעטפת שירותים עסקית הכוללת את כל מה שצריך העסק על מנת להתנהל בצורה היעילה ביותר.

המגוון הרחב של שירותים שניתנו עד כה על ידי אנשי מקצוע מתחומים שונים ניתן כעת על ידי גוף מיומן אחד, המרכז אצלו את כל צרכי החברה שהונים ומטפל במטלות היומיומיות, תוך חסכון עצום למנהלי החברה. הגוף המעניק את השירות זמין לחברה בכל עת, תוך שהוא מאפשר למנהליה להתמקד בניהול.